Waddengoud logo
Home Nieuws De natuur is ook maar een mens...

De natuur is ook maar een mens...
Written by Meindert van Dijk   
Friday, 07 November 2008 22:38
There are no translations available.

Ondergaande zon boven de Waddenzee

© Meindert van Dijk

Bovenstaande foto van een zonsondergang boven het Friese Waddengebied bij Holwerd werd onlangs over twee pagina's (58-59) toegepast in het boek "De natuur is ook maar een mens... Het Nationaal Centrum voor Bos, Natuur en Landschap 'Kasteel Groeneveld' 1982-2007" (Erwin H. Karel).

Boek De natuur is ook maar een mens...In "De natuur is ook maar een mens..." neemt historicus Erwin H. Karel de lezer mee door de geschiedenis van landbouw en landschap in Nederland. Hij volgt de discussie over natuur en milieu vanaf de jaren zestig van de twintigste eeuw, gevoerd door milieugroepen, projectontwikkelaars en recreatieondernemers.

"De natuur is ook maar een mens..." is een tijdsdocument dat wil uitdagen na te denken over het gebruik van het landelijk gebied en de toekomst van het Nederlandse landschap.

"De natuur is ook maar een mens..." verschijnt ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van Kasteel Groeneveld als Nationaal Centrum voor Bos, Natuur en Landschap.

Kasteel Groeneveld - Buitenplaats voor stad en land - en de Stichting Groeneveld dragen actief bij aan de discussie over natuurbescherming en -behoud, landschapsontwikkeling en milieuproblematiek.

Zij zetten zich in om een gezonde relatie tussen natuur en mens te ontwikkelen en te behouden, en willen door middel van tentoonstellingen en activiteiten een bewustzijn creëren van de wijze waarop cultuur en natuur elkaar beïnvloeden.

  • Bekijk en/of bestel het boek via Bol.com:
De natuur is ook maar een mens...
De natuur is ook maar een mens...
E.H. Karel
 

Snel een foto nodig?

Mail of bel mij!
Tel. 06-46264523

24/7 bereikbaar!